x

Bistro & Catering Adria

Obchodní podmínky e-shopu rozvoz.adriapizza.cz pro rozvoz jídel, provozováno Adria Pizza s.r.o.

1. Objednávka

Pro objednání zboží je nutné být zaregistrován a přihlášen v online e-shopu. Pokud není objednávka vyrobena, je možné ji zrušit telefonickým kontaktováním provozu, nebo ji osobně stornovat přímo na provozu.

Platbu je možné zrealizovat:

Osobně na provozu během otevíracích hodin daného provozu, popřípadě při převzetí zboží při dovozu, a to hotovostí nebo platební kartou uvedenými na těchto stránkách. Při platbě platební kartou je nutné tento způsob úhrady hlásit předem již při objednání zboží výběrem způsobu platby.GoPay, platba přes virtuální POS terminál GoPay, možné je zaplatit kartama VISA a MASTERCARD

Stravenky ani stravenkové karty nepřijímáme!

2. Dodací a platební podmínky

Dodání kurýrní službou - cena za dovoz závisí od adresy doručení, kterou je možno zjistit zadáním své adresy při vytváření objednávky a v souhrnu objednávky.Při převzetí zboží přímo na provozu, tedy při osobním odběru, se cena za dovoz neúčtuje.

Prodávající se zavazuje:

Dodat správný druh a množství zboží tak, jak bylo uvedeno v době objednávky, na základě objednávky zákazníka v dohodnuté ceněAdekvátně zabalit zboží a dodat objednávku v dohodnuté lhůtě dodání. V případě, že objednávku nelze splnit (dodat) bude zákazník kontaktován operátorem a bude mu nabídnut podobný produkt. V případě, že objednávku není možné doručit ve smluvené lhůtě je zákazník kontaktován operátorem na dohodnutí dalšího postupu.Vystavit a přiložit daňový doklad - pokladní blok

Kupující se zavazuje:

Převzít objednané zboží a zaplatit za objednané zboží

3. Reklamace

Reklamace jsou vyřizovány telefonicky denně v čase otevřeného provozu a na telefonním čísle 604345548, nebo osobně na příslušném provozu během otevírací doby.

Záruka

Záruka platí max. 30 min. po dodání zboží. Zboží je možné reklamovat pokud neodpovídá kvalitě a druhu objednaného zboží, pro reklamaci musí být zachovaných 75% objemu ze zboží. Předmětem reklamace při dodání kurýrní službou nemůže být dodržení výdejní teploty menu. V případě specifické reklamaci je možné při reklamaci akceptovat méně než 75% objemu ze zboží. Na základě dohody se zákazníkem je provedena náprava (výměna zboží, vrácení peněz, nebo jiná kompenzace).

Způsob vrácení zboží

osobně na provozuprostřednictvím kurýra po dohodě

Způsob vrácení peněz při uznání reklamace

při hotovostní platbě za objednávku peníze vrátíme ihned v hotovosti při bezhotovostní platbě za objednávku peníze vrátíme do 30 dnů dobropisem na účet plátce

4. Akce 3+1

Akce 3+1 platí při nákupu on-line, při koupi čtyř jídel kdy nejlevnější z nich bude zadarmo. Tuto operaci vypočte e-shop sám při splnění podmínek, není možné aby personál toto mohl nějak ovlivnit, například při telefonické objednávce. Slevu nelze uplatňovat jakýmkoli jiným způsobem.

5. Sbírání bodů 

Body sbíráte za každý nakup, a to tak že za každou utracenou stokorunu dostanete 1 bod, který následně směníte za 10Kč které lze použít na zaplacení nákupu opět pouzena e-shopu rozvoz.adriapizza.cz. V žádném případě není možné tyto body proplácet v hotovosti, jsou určeny pouze k nakupu zboží firmy Adria Pizza s.r.o.

Sbírání bodů je podmíněno registrací v e-shopu a udělením souhlasu se zasíláním novinek. 

Čekejte prosím...